Ексголова Сумського райсуду вкладає мільйони у будівництво в Києві

Продовжуємо вивчати декларації про доходи посадовців Сумщини. На черзі – голови судів.

Продовжуємо вивчати декларації про доходи посадовців Сумщини. На черзі – голови судів.

Ексголова Сумського районного суду Оксана Черних, яка пропрацювала на посаді більше 7 років, у січні 2026 року перейшла до Сумського апеляційного суду. За 2025 рік отримала 1,325 млн грн зарплатні (роком раніше дещо більше – 1,445 млн грн). Також вона отримала 1,255 млн грн від Державної казначейської служби України за рішенням Зарічного районного суду м. Суми.

Її чоловік Володимир менше грошовитий: мав 155 тис. грн зарплатні у двох місцях, 119 тис. грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 10 тис. грн поворотної фінансової допомоги від фірми, де працює і став пенсіонером, отримавши 44 тис. грн пенсії. Разом – 326 тис. грн – увосьмеро менше, ніж у дружини.

У спільній сумісній власності подружжя має 11000 доларів (плюс 4 тисячі за рік), в судді – ще 20 тис. грн у банку (мінус 9 тисяч). У чоловіка – 30 тис. грн у банку (поклав минулого року).

Натомість суддя інвестувала більше мільйона гривень у будівництво квартири 49 кв. м в Києві (ще винна 3,68 млн грн).

Оксана Черних має у спільній сумісній власності із братом та батьком квартиру 61 кв.м. А чоловік – житловий будинок 59 кв. м і 6 соток землі у Садівській громаді. Разом вони живуть у квартирі 112 в. м батька Володимира Черниха. А син Георгій приживає у Великій Британії.

З 2024 року суддя має автомобіль MERCEDES-BENZ GLE 350D 2018 р.в. за 1,946 млн грн, також користується автомобілем NISSAN LEAF 2014 р.в. свекрухи.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: