Завантаження ...

Три громади Сумщини отримають понад 12,6 млн грн на оновлення шкільних кабінетів

Три громади Сумщини отримають понад 12,6 млн грн на оновлення шкільних кабінетів фото

Три громади Сумської області отримають понад 12,6 млн грн державної субвенції на створення сучасного освітнього простору в школах.

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл освітньої субвенції на 2026 рік. Загалом для громад Сумщини передбачили 12 млн 656 тис. грн.

Як повідомили в Департаменті фінансів Сумської ОДА, кошти отримають Охтирська міська громада — 5 млн 17,5 тис. грн, Липоводолинська селищна громада — 3 млн 977,5 тис. грн та Конотопська міська громада — 3 млн 661,4 тис. грн.

Фінансування спрямують на придбання комп'ютерної техніки, мультимедійного обладнання, меблів і навчальних засобів для комунальних закладів освіти, де учні навчаються очно або за змішаною формою. Оснащення закуповуватимуть для кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики та STEM-лабораторій у школах, які з 2027/2028 навчального року забезпечуватимуть профільну середню освіту.

Державне фінансування надаватимуть на умовах співфінансування: до 90% вартості покриє держава, а щонайменше 10% мають передбачити місцеві бюджети. Обов'язковою умовою є попереднє виділення громадами власної частки коштів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: