Три громади Сумщини отримають понад 12,6 млн грн на оновлення шкільних кабінетів

Три громади Сумської області отримають понад 12,6 млн грн державної субвенції на створення сучасного освітнього простору в школах.

Три громади Сумської області отримають понад 12,6 млн грн державної субвенції на створення сучасного освітнього простору в школах.

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл освітньої субвенції на 2026 рік. Загалом для громад Сумщини передбачили 12 млн 656 тис. грн.

Як повідомили в Департаменті фінансів Сумської ОДА, кошти отримають Охтирська міська громада — 5 млн 17,5 тис. грн, Липоводолинська селищна громада — 3 млн 977,5 тис. грн та Конотопська міська громада — 3 млн 661,4 тис. грн.

Фінансування спрямують на придбання комп'ютерної техніки, мультимедійного обладнання, меблів і навчальних засобів для комунальних закладів освіти, де учні навчаються очно або за змішаною формою. Оснащення закуповуватимуть для кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики та STEM-лабораторій у школах, які з 2027/2028 навчального року забезпечуватимуть профільну середню освіту.

Державне фінансування надаватимуть на умовах співфінансування: до 90% вартості покриє держава, а щонайменше 10% мають передбачити місцеві бюджети. Обов'язковою умовою є попереднє виділення громадами власної частки коштів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: