Двоє працівників енергетичної галузі постраждали на Сумщині під час ліквідації наслідків російської дронової атаки. Поранених госпіталізували, їм надають необхідну медичну допомогу.
Двоє працівників енергетичної галузі постраждали на Сумщині під час ліквідації наслідків російської дронової атаки. Поранених госпіталізували, їм надають необхідну медичну допомогу.
Як повідомили в Міністерстві енергетики України, енергетики потрапили під повторний удар під час проведення відновлювальних робіт. Наразі фахівці продовжують цілодобово ліквідовувати наслідки атак та відновлювати електропостачання.
Загалом через бойові дії та обстріли енергетичних об'єктів без електроенергії тимчасово залишаються частина споживачів у Сумській, Запорізькій, Миколаївській, Харківській та Чернігівській областях. Найскладнішою ситуація залишається на Донеччині та Херсонщині.
У Міненерго зазначили, що станом на 22 червня застосування графіків обмеження електропостачання не прогнозується. Водночас українців закликають перенести активне споживання електроенергії на денний період — із 10:00 до 16:00, а також раціонально користуватися електроприладами.