Завантаження ...

На Сумщині викрили екологічні злочини зі збитками на 172 мільйони гривень

На Сумщині викрили екологічні злочини зі збитками на 172 мільйони гривень фото

Протягом кількох днів на Сумщині оголосили підозри шістьом особам, які своїми діями завдали навколишньому природному середовищу збитків на загальну суму 172 мільйони гривень.

Як повідомили в Сумській обласній прокуратурі, наймасштабніший факт стосується одного з міських голів у Конотопському районі. Посадовець без жодних дозволів та проєктної документації організував розчистку й поглиблення дна місцевих річок. Під час цих робіт незаконно видобули майже 13,5 тисяч кубометрів корисних копалин місцевого значення, що принесло довкіллю 124,4 мільйони гривень збитків. Очільнику міста інкримінують службову недбалість.

Інші викриті злочини пов'язані з лісовою сферою регіону:

  • У Лебединській громаді підприємця підозрюють у масштабній незаконній вирубці 2 381 дерева, що завдало шкоди на майже 36 мільйонів гривень.
  • Директора агролісгоспу та депутата міськради викрили на продажі необробленої деревини через неліцензовану біржу за заниженими цінами, через що підприємство втратило майже 9,2 мільйони гривень.
  • У Шосткинському районі троє посадовців «Ямпільського агролісгоспу» підробили документи для отримання лісорубного квитка та незаконно спиляли 168 беріз, сосен і дубів, спричинивши збитки на 2,3 мільйони гривень.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: