Завантаження ...

Победитель конкурса "Відпочивай и вигравай" получил свой приз

Коллектив портала MistoSumy.com и партнёр конкурса "Рибальське подвір'я" поздравляют победителя проекта "Відпочивай і вигравай" за ноябрь - им стала Татьяна Михайличенко.

На фото победитель проекта "Відпочивай и вигравай" за ноябрь Михайличенко Таня со своей мамой.
Приз предоставлен партнёром конкурса - магазинами "Рибальське подвір'я".
Подарок предоставлен партнёром проекта "Відпочивай и вигравай" - магазинами "Рибальське подвір'я".

«Рибальське подвір’я»  - магазини для тих, хто не уявляє свого життя без риболовлі. Ми  знаємо, що потрібно  Вам під час відпочинку. Саме тому продаємо лише якісний товар. Знаємо як важливо, щоб відпочинок був надзвичайно приємним. 
Пропонуємо Вам оптимальні, перевірені роками товари, серед яких є як дуже престижні, дорогі марки, так і просто гарні, нові, якісні і не менш надійні. Щоб Ви не бігали  по місту в пошуках човна, вудки, воблера, мотора, намету або рюкзака, ми пропонуємо величезний асортимент товарів. Всього більш, ніж  три тисячі найменувань продукції вирбництва фірм:
DAIWA, TICA, TRABUCCO, JAXON,GAMAKATSU, COBRA, NORFIN, MORA, БАРНАУЛ, SALMO, ADAMS, RAPALA, RIVER 2 SEA, LAKCY JHON,.BRIG, SPORTEX, YAMAHA, TOHATSU, SUZUKI, HANNAH, GRAFF, CORMORAN, KAMIK, DEMAR, LEMIGO, RANGER, VOYAGER, HOLLIDAY.

В магазинах «Рибальське подвір’я» діють сезонні та акційні пропозиції на різні групи товарів.

Ви можете завітати на офіційний сайт магазинів «Рибальське подвір’я» та ознайомитись зі всім асортиментом та послугами, що ми пропонуємо, або навіть здійснити покупку у нашому інтернет магазині.

Заходьте:
http://www.fishing-shop.org

Або завітайте до нас за адресами у м. Суми:
вул.Кооперативна 7 та проспект Шевченка 1.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: