Легкоатлетичні новини

Уродженка Сум Анна Плотіцина виграла міжнародні легкоатлетичні змагання у приміщені у французькому Мондвіллі. Анна, як і американка Джейд Барбер, подолала дистанцію за 8,16 с

Уродженка Сум Анна Плотіцина виграла міжнародні легкоатлетичні змагання у приміщені у французькому Мондвіллі. Анна, як і американка Джейд Барбер, подолала дистанцію за 8,16 с, проте тисячні долі секунди були на боці саме українки. У забігу Плотіцина показала кращий час - 8,12 с.

А в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбувся чемпіонат столиці з легкої атлетики у приміщенні. Випускник СумДУ Сергій Смелик, усього 8 сотих секунди не дотягнув до нормативу на чемпіонат світу на 60-метрівці. 6,71 – новий особистий рекорд Смелика.