3 березня, у зв’язку із неявкою захисника, відкладено розгляд кримінального провадження відносно лікарки та медсестри. Обидві жінки обвинувачуються у неналежному виконанні професійних обов’язків.
3 березня 2018 року, у зв’язку із неявкою захисника, відкладено розгляд кримінального провадження відносно лікарки громадянки К. та медсестри громадянки Л. Обидві жінки обвинувачуються у неналежному виконанні професійних обов’язків, які спричинили тяжкі наслідки потерпілому (ч.2 ст. 140 КК України).
Головуючий суддя – Мальована-Когер В.В.
Наступне відкрите судове засідання відбудеться 19 березня 2018 року о 09 год. 30 хв.
Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за № 591/195/18.
Інформаційно: Лікарка та медична сестра обвинувачуються у неналежному виконанні медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки – смерть неповнолітнього хлопчика. Події відбувалися 09 серпня 2016 року.
Ми писали:
У Сумах розпочався суд над медиками яких звинувачують у смерті дитини (+відео)
Відео: UA:СУМИ