«Дружба» і «Ромни» - чемпіони області з хокею

На хокейному майданчику стадіону «Авангард» у Сумах визначили призерів чемпіонату області з хокею.

У суботу в «бронзовому» матчі вищої ліги зустрілись хокейний клуб «Конотоп» та «Лідер» з Білопілля. На початку матчу вперед вийшли конотопчани. На це «Лідер» ще до першої перерви відповів трьома шайбами.. у другому періоді «Конотоп» зміг скоротити відставання до мінімуму, а в третьому – зрівняти рахунок. Але останнє слово у цій грі було за командою Білопілля, яка святкувала перемогу з рахунком 4:3. «Золото» сезону розіграли на той момент чільні «бронзовий» та «срібний» призери – хокейні клуби «Суми» та «Дружба». Останній у підсумку святкував перемогу у фінальному матчі.

В першій лізі звання чемпіона здобув хокейний клуб «Ромни» який у фіналі обіграв сумських «Воронів». «Бронзу» в матчі проти «Кролевця» виборов ХК «Суми»-04.