6 серпня о 05:13 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги. За попередніми даними, в м.Суми до квартири на п'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку
6 серпня о 05:13 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги. За попередніми даними, в м.Суми до квартири на п'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку по вул.Заливній залетіла дика тварина - кажан.
На місце виклику прибуло відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини. На сходовій клітині рятувальників зустріла господарка оселі, яка разом із двома доньками залишила помешкання. Жінка повідомила, що дика тварина знаходиться у залі за антресолью шафи. У пожежному захисному одязі бійці Державної служби України з надзвичайних ситуацій зайшли до квартири. Вони здвинули антресоль, звідки вилетів розгублений кажан і сів на підлогу кімнати. Рятувальники обережно впіймали його, винесли на вулицю і відпустили. У свою чергу жінка подякувала працівникам Служби порятунку за надану їй допомогу.
Всього до операції було залучено 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області