Завантаження ...

Цього року на Сумщині за фінансової підтримки уряду фінансують десятки важливих проектів

У Сумській області кошти пішли на ремонти шкіл і дитячих садочків, лікарень, будівництво котелень і спортивних майданчиків. Також – на розвиток медицини у сільській місцевості, енергоефективність



У Сумській області кошти пішли на ремонти шкіл і дитячих садочків, лікарень, будівництво котелень і спортивних майданчиків. Також – на розвиток медицини у сільській місцевості, енергоефективність

Зокрема, 2018 року Уряд виділив кошти на реконструкцію скверу по вул. Кожедуба в м. Шостка, будівництво нової школи в с. Герасимівка Роменського району, реконструкцію Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, введення в дію нових медичних відділень новобудови Центральна районна лікарня в Охтирці, на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Кролевецької спеціалізованої школи №3 та реконструкцію аварійного мостового переходу в селі Климентове Охтирського району, ремонти та термомодернізацію шкіл і садочків області, а також десятки інших об’єктів.

У Сумській обласній клінічній лікарні наступного року відкриють кардіоцентр, оснащений сучасним ангіографом. За допомогою цього обладнання буде врятовано життя тисяч людей, які страждають на серцево-судинні захворювання.

Ангіограф був придбаний у межах урядової програми з розширення мережі кардіоцентрів за умов співфінансування з місцевим бюджетом. Це обладнання застосовується для діагностики та лікування патологій судин людського організму. За його допомогою лікарі можуть розпізнати зміни у судинах та провести лікування, зокрема, стентування, і врятувати людині життя.

Кардіоцентр працюватиме в режимі 24 години на добу, без вихідних. Кожна людина, яка потрапить до нього з гострим інфарктом міокарда, тобто потребуватиме термінової медичної допомоги, матиме безкоштовне обстеження та лікування, оскільки стенти та необхідні медичні матеріали закуповують державним коштом. Швидка діагностика та стентування знижує рівень смертності від інфаркту майже вчетверо.

Важливо, щоб пацієнт із гострим інфарктом потрапив до кардіоцентру якнайшвидше, адже від цього залежить його життя. Тому нові кардіоцентри розташовують на території країни таким чином, щоб «швидка» могла доправити пацієнта у відділення впродовж двох годин.

2017–2018 років Уряд виділив 300 млн грн на закупівлю 26 ангіографів для нових кардіоцентрів у різних регіонах. У бюджеті 2019 передбачено на це іще 150 млн грн. Таким чином, за три роки в країні з’явиться 39 нових кардіоцентрів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: