Завантаження ...

На Сумщині пошкодили сейф для зберігання виборчої документації

Подія сталася сьогодні в одному з сіл Білопільського району. Невідомі проникли до приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, де в одній з кімнат розташувалась виборча дільниця і пошкодили замок сейфу.Подія сталася сьогодні в одному з сіл Білопільського району. Невідомі проникли до приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, де в одній з кімнат розташувалась виборча дільниця і пошкодили замок сейфу. Сам сейф був порожнім – бюлетені на дільницю завезені не були.

В поліції не виключають, що зловмисників цікавив фельдшерсько- акушерський пункт,в який потрапити було найзручніше через приміщення виділене для ДВК.

Повідомлення , що близько 8.30 були виявлені пошкодження дверей на зачиненій дільниці та замку сейфу для зберігання бюлетенів надійшло сьогодні до Білопільського відділення поліції від голови комісії.

Виїздом на місце слідчо-оперативної групи інформація підтвердилась. Невідомі зловмисники проникли до будівлі фельшерсько-акушерського пункту, пошкодили сейф на дільниці і двері, які ведуть в кабінет фельдшерського пункту.

Проте нічого не взяли, хоча обстановка у кімнаті фельдшерського була порушена, а також пошкоджений замок сейфу в приміщенні виборчої дільниці.

В поліції дану подію зареєстрували і проводять перевірку.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: