Завантаження ...

На Сумщині сімейні конфлікти доводять до криміналу

Як свідчить поліцейська статистика, правоохоронцям доводиться часто втручатися у сімейні конфлікти. І не лише задля того, аби припинити бійку чи упередити домашнє насилляЯк свідчить поліцейська статистика, правоохоронцям доводиться часто втручатися у сімейні конфлікти. І не лише задля того, аби припинити бійку чи упередити домашнє насилля, а й для того, аби встановити причини та обставини, за яких одна сторона спричинила іншій тілесні ушкодження.

Так, працівникам Тростянецького відділення поліції довелося розбиратися у двох таких конфліктах, що закінчились криміналом.

У першому випадку не знайшли спільної мови теща з зятем, і під час сварки 26-річний чоловік «підняв руку» на 65-річну жінку. І хоча допомоги медиків жінка не потребувала, однак вона звернулася з відповідною заявою до правоохоронців.

Аналогічний випадок стався в іншому населеному пункту Тростянецького району. До поліції звернувся 40-річний чоловік з заявою про те, що його побив співмешканець його колишньої тещі.

Працівники поліції з‘ясували, що заявник заходив у гості до матері своєї колишньої дружини, і під час святкового застілля у нього з господарем виникла сварка, що досить швидко перетворилась на бійку.

Наразі за обома фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу Україну, в рамках яких з‘ясовують причини та обставини сімейних конфліктів.

Правоохоронці констатують: таких наслідків можна було уникнути, якби громадяни з‘ясовували стосунки на тверезу голову і в рамках правового поля. Тепер же після досудового слідства провадження будуть передані до суду, і останню, вирішальну крапку у цих справах поставить суд.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: