Завантаження ...

У Сумах завершують облаштування комунального Центру перетримки безпритульних тварин

КП «Центр догляду за тваринами» дооблаштовує Центр перетримки безпритульних тварин та виходить на новий рівень роботи у цьому напрямку.КП «Центр догляду за тваринами» дооблаштовує Центр перетримки безпритульних тварин та виходить на новий рівень роботи у цьому напрямку.

Про вже зроблене розповів під час брифінгу директор комунального підприємства Володимир Катишев.

На сьогодні в Центрі перетримки перебувають 48 тварин, відловлених на вулицях міста.

«Кожна тварина, яка потрапляє до Центру проходить стерилізацію, вакцинацію та карантинні процедури. Далі тварин соціалізують і це є наша головна мета, адже після цього, повернувшись на вулицю, вони вже не становитимуть загрози для людей», – розповів Володимир Катишев.

Потім інформація про цих тварин поширюється соцмережами, що дозволяє знайти їм господарів. Кожного тижня з Центру до нової родини відправляється щонайменше одна тварина.

Аби ж створити належні умови для перетримки безпритульних тварин, у самому Центрі облаштували вольєри, третю секцію яких закінчать встановлювати наприкінці наступного тижня. Налагодили також тісну співпрацю з волонтерами, які активно допомагають у перетримці. Та чи не найголовніше – сьогодні зранку комунальне підприємство отримало автомобіль, придбаний коштом міського бюджету.

За допомогою нього фахівці комунального підприємства доставлятимуть безпритульних тварин до Центру перетримки, для проведення стерилізації та лікувальних процедур.

Даний спектр послуг надають фахівці факультету ветеринарної медицини СНАУ на підставі, укладеного між вишем та КП «Центр догляду за тваринами» Меморандуму.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: