Завантаження ...

Державна прикордонна служба України запрошує жителів Сумщини до своїх лав

Державна прикордонна служба запрошує на військову службу за контрактом для укомплектування вакантних посад Сумського прикордонного загонуДержавна прикордонна служба запрошує на військову службу за контрактом для укомплектування вакантних посад Сумського прикордонного загону

На військову службу за контрактом приймаються громадяни призовного віку (без наявної строкової служби), які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту та військовозобов’язані (особи, які проходили військову службу у військових формуваннях України) віком від 18 до 57 років.

Переваги проходження військової служби за контрактом – служба за місцем проживання; гарантія стабільного грошового забезпечення (заробітної плати) від 9500 тис. грн.

Додаткові (обов’язкові) види виплат: одноразова виплата у розмірі від 15 до 17 тис. грн. при підписанні першого контракту; щорічна одноразова матеріальна допомога у розмірі посадового окладу та окладу за військовим званням; щорічна грошова допомога у разі вибуття у чергову відпустку в розмірі місячного грошового забезпечення; грошова допомога під час переїзду до нового місця служби на військовослужбовців та членів родини.

Залежно від займаних посад та умов служби – інші грошові виплати; щорічна обов’язкова відпустка тривалістю від 30 до 45 діб, додаткові відпустки (для навчання, соціальні, інші – згідно законодавства); пільгове обчислення загального стажу служби у співвідношенні 1:1,5; можливість кар’єрного зростання та навчання у навчальних закладах Державної прикордонної служби України (безкоштовно) або на заочному відділенні цивільних вищих навчальних закладів; можливість служби за кордоном (охорона дипломатичних установ України за кордоном).

З питань прийому на військову службу за контрактом або для з’ясування додаткової інформації з питань проходження військової служби ви можете звернутися до відділення з добору в Сумській області: м. Суми, провулок Громадянський, буд. 6, каб. 114 або за телефонами: (0542) 67-13-70, 098-026-84-41.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: