«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах 3 жовтня 2019

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Заливна, 31 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), пр-т М. Лушпи, 39, вул. Заливна, 11 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Шишкарівська, 15 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 42 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Лермонтова, 17 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Горького, 2, пр-т Шевченка, 6 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Першотравнева, 24, вул. Засумська, 16Б, вул. Лисенка, 10 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Садова, 32 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: