Сумські прикордонники виявили два вантажні автомобіля з невідповідністю номерів

Учора до пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України одночасно прибули два вантажні автомобіля марки «DAF» узбецької реєстрації. Керували транспортними засобами громадяни Узбекистану.

Учора до пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України одночасно прибули два вантажні автомобіля марки «DAF» узбецької реєстрації. Керували транспортними засобами громадяни Узбекистану.Учора до пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України одночасно прибули два вантажні автомобіля марки «DAF» узбецької реєстрації. Керували транспортними засобами громадяни Узбекистану.

Під час здійснення ідентифікації номерів агрегатів вантажівок прикордонники встановили, що ідентифікаційні номера кузовів автомобілів «DAF» не відповідають даним, зазначеним в реєстраційних документах.

Наразі вантажні автомобілі 2003 та 2007 років випуску передали компетентним правоохоронним органам для проведення подальших перевірок та прийняття відповідного правового рішення.

На водіїв складені адміністративні матеріали за ст. 121-1 (експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах) КУпАП.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: