У Сумах презентують варіант нового районного поділу області

7 жовтня об 11.30 у приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету (вул. Покровська, 9/1) відбудеться брифінг, на якому буде презентовано пропозицію нового районного поділу Сумської області.

7 жовтня об 11.30 у приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету (вул. Покровська, 9/1) відбудеться брифінг, на якому буде презентовано пропозицію нового районного поділу Сумської області.7 жовтня об 11.30 у приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету (вул. Покровська, 9/1) відбудеться брифінг, на якому буде презентовано пропозицію нового районного поділу Сумської області.

Експерти пояснять представникам медіа, за якими критеріями пропонується створювати нові укрупнені райони, чому актуалізувалось питання удосконалення районного поділу областей по всій Україні і як цей процес вплине на життя громадян.

Спікери брифінгу:

  • Тетяна Барановська, регіональна координаторка проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного (повітового) поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України» в Донецькій, Луганській, Харківській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, експерт Громадської мережі UPLAN, кандидат наук з державного управління.
  • Оксана Заяць, експертка з реформи децентралізації в Сумській області.


В цьому ж приміщенні з 12.00 до 15:00 проводитиметься круглий стіл на тему: «Формування нового районного (повітового) поділу в Сумській області».

В обговоренні візьмуть участь:

  • Експерти, які розробляли пропозиції щодо адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Сумської області;
  • Члени міжвідомчої робочої групи, утвореної при ОДА з розроблення пропозицій з удосконалення адміністративно-територіального устрою;
  • Представники Мінрегіону;
  • Регіональні громадські організації та відповідне експертне середовище;
  • Представники утворених в області ОТГ.

Контактна особа: Тетяна Барановська, 050 189 8354

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: