Завантаження ...

В Сумах поліція охорони затримала викрадачів каналізаційного люку

Затриманню зловмисників посприяли небайдужі сумчани, які, помітивши двох невідомих, що знімають кришку каналізаційного люка, відразу ж повідомили про це поліцію.Затриманню зловмисників посприяли небайдужі сумчани, які, помітивши двох невідомих, що знімають кришку каналізаційного люка, відразу ж повідомили про це поліцію.

Інформація про крадіжку з лінії «102» миттєво була передана всім нарядам поліції, що знаходилися неподалік вулиці Білопільський шлях. А вже за кілька хвилин екіпаж автомобіля управління поліції охорони помітив двох чоловіків, що несли важку металеву кришку люка. Правоохоронці зупинили громадян, що підозрюються у крадіжці, та доставили їх до Сумського відділу поліції.

Зловмисниками, що поцупили важкий металевий виріб, і в подальшому планували здати його на пункт прийому металобрухту, виявилися 27-річний та 35-річний жителі обласного центру. Обидва раніше судимі.

В діях зловмисників вбачаються ознаки статті 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Наразі поліція проводить перевірку затриманих на причетність до інших подібних злочинів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: