У рамках проведення місячника добровільної здачі зброї тільки минулої доби троє жителів Сумщини принесли до поліції пістолет та три мисливські рушниці .
У рамках проведення місячника добровільної здачі зброї тільки минулої доби троє жителів Сумщини принесли до поліції пістолет та три мисливські рушниці .
У рамках проведення місячника добровільної здачі зброї тільки минулої доби троє жителів Сумщини принесли до поліції пістолет та три мисливські рушниці .
Так, до чергової частини Великописарівського відділення поліції звернувся 60-річний житель села Яблучне і здав пістолет. За словами чоловіка знайшов його на ставку, куди він зазвичай їздить на риболовлю .
А ось житель Роменщини добровільно віддав правоохоронцям мисливську гладкоствольну рушницю "MOSBERG" 12 калібру, яку придбав в іншому місті і досі не зареєстрував.
Ще дві гладкоствольні мисливські рушниці "Jan.Novotnу" 8 та Gustav Bergmann" 16 калібру приніс до поліції 70-річний житель Бурині . Чоловік стверджує , що знайшов зброю ,прибираючи на горищі будинку своїх покійних батьків .
Працівники поліції нагадують, що місячник добровільної здачі зброї, набоїв та вибухівки триватиме до кінця жовтня. Тож радять власникам незареєстрованої зброї здати її до поліції, адже згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України незаконне зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.
Більш детальну інформацію з цього питання громадяни можуть отримати у місцевих відділах поліції або зателефонувавши на лінію «102».
Відділ комунікації поліції Сумської області