Минулої доби троє жителів Сумщини принесли до поліції пістолет та три мисливські рушниці

У рамках проведення місячника добровільної здачі зброї тільки минулої доби троє жителів Сумщини принесли до поліції пістолет та три мисливські рушниці .

У рамках проведення місячника добровільної здачі зброї тільки минулої доби троє жителів Сумщини принесли до поліції пістолет та три мисливські рушниці .У рамках проведення місячника добровільної здачі зброї тільки минулої доби троє жителів Сумщини принесли до поліції пістолет та три мисливські рушниці .

Так, до чергової частини Великописарівського відділення поліції звернувся 60-річний житель села Яблучне і здав пістолет. За словами чоловіка знайшов його на ставку, куди він зазвичай їздить на риболовлю .

А ось житель Роменщини добровільно віддав правоохоронцям мисливську гладкоствольну рушницю "MOSBERG" 12 калібру, яку придбав в іншому місті і досі не зареєстрував.

Ще дві гладкоствольні мисливські рушниці "Jan.Novotnу" 8 та Gustav Bergmann" 16 калібру приніс до поліції 70-річний житель Бурині . Чоловік стверджує , що знайшов зброю ,прибираючи на горищі будинку своїх покійних батьків .

Працівники поліції нагадують, що місячник добровільної здачі зброї, набоїв та вибухівки триватиме до кінця жовтня. Тож радять власникам незареєстрованої зброї здати її до поліції, адже згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України незаконне зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Більш детальну інформацію з цього питання громадяни можуть отримати у місцевих відділах поліції або зателефонувавши на лінію «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: