У Сумському районі рятувальники ліквідували пожежу в дачному кооперативі

3 жовтня о 21:00 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння дачного будинку в одному з кооперативів поблизу с. Верхня Сироватка, Сумського району.

3 жовтня о 21:00 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння дачного будинку в одному з кооперативів поблизу с. Верхня Сироватка, Сумського району.3 жовтня о 21:00 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння дачного будинку в одному з кооперативів поблизу с. Верхня Сироватка, Сумського району. Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив дим та полум’я з – під покрівлі. На місце події було направлено черговий караул 1 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що споруда повністю охоплена вогнем, утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташований ще один дачний будинок. Для безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни довелось до заправляти від пожежного гідранта, що розташований на відстані 1,5 км від осередку горіння.

О 21:57 загоряння локалізували, а о 22:49 – витративши на гасіння до 10 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: