Ситуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тиждень на 7 жовтня 2019

За минулий тиждень на території області зареєстровано 65 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж травмовано одну людину. Вогнем знищено та пошкоджено 15 будівель та 3 одиниці автотракторної техніки.

За минулий тиждень на території області зареєстровано 65 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж травмовано одну людину. Вогнем знищено та пошкоджено 15 будівель та 3 одиниці автотракторної техніки.За минулий тиждень на території області зареєстровано 65 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж травмовано одну людину. Вогнем знищено та пошкоджено 15 будівель та 3 одиниці автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 69 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 21 будівлю, загалом матеріальних цінностей на суму більше 1 млн. 616 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 26 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем.

Інша небезпека, яка постає влітку - це пожежі у природних екосистемах, які щорічно завдають значних матеріальних втрат, несуть шкоду навколишньому середовищу та можуть спричинити до знищення лісових насаджень, будівель, та навіть до загорянь газо та нафтопроводів. Тому застерігаємо, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та дотримуйтесь правил пожежної безпеки у лісах. При виявленні ознак пожежі у екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку "101".

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: