Опалювальний сезон для житлового сектору Сум розпочнеться за графіком

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначилися з початком опалювального сезону для житлового сектору Сум.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначилися з початком опалювального сезону для житлового сектору Сум.Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначилися з початком опалювального сезону для житлового сектору Сум.

Взявши до уваги інформацію гідрометеоцентру про потепління, яке очікується з 10 жовтня, комісія вирішила розпочати опалювальний сезон у житловому секторі Сум 15 жовтня.

Заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня повідомила: підключення будинків планують провести за чотири дні, відповідно до складених графіків.

Директор Дирекції «Котельня Північного промвузла» Микола Жовтобрюх вкотре підтвердив, що КППВ технічного готова до опалювального сезону, а організаційні питання, серед яких отримання номінації на газ, мають вирішитись цього тижня.

Міський голова Олександр Лисенко наголосив на тому, що теплогенеруючі компанії мають 15 жовтня розпочати подачу тепла до житлового сектору і оперативно завершити підключення. Крім того, постачальники теплової енергії зобов’язані впродовж усього опалювального сезону дотримуватись належного температурного режиму.

Водночас очільник міста доручив продовжити роботу з підключення до опалення закладів освіти та охорони здоров’я. Наразі з теплом вісім лікарень і шість дитячих садків.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: