«Альянс» переміг в 11-й раз поспіль

5 жовтня, проходили ігри 13-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі. Липоводолинський «Альянс» грав в гостях протии «Енергії» з новою Каховці. Наша команда легко впоралася з суперником, забивши по два м'ячі в кожному з таймів.

5 жовтня, проходили ігри 13-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі.

Липоводолинський «Альянс» грав в гостях протии «Енергії» з новою Каховці. Наша команда легко впоралася з суперником, забивши по два м'ячі в кожному з таймів. Відзначилися Ярослав Сидоренко (23 хвилина), Владислав Шарай (33) і Станіслав Шарай (71 і 75).

У підсумку 4: 0 - одинадцята поспіль перемога ліповодолінцев (враховуючи 3 перемоги в кубку України).

Після 13 турів в активі «Альянсу» 26 очок (у 11 іграх) і третє місце в групі Б.