Сумчани стартували в тенісній Суперлізі

5 жовтня в Чернігові завершився перший тур клубних чемпіонатів України з настільного тенісу в Суперлізі. У жіночій частині Суми представляє триразовий чемпіон України команда «СумДУ-Грація», серед чоловіків - бронзовий призер «Тенісна академія» та команда «СумДУ».

5 жовтня в Чернігові завершився перший тур клубних чемпіонатів України з настільного тенісу в Суперлізі.

У жіночій частині Суми представляє триразовий чемпіон України команда «СумДУ-Грація», серед чоловіків - бронзовий призер «Тенісна академія» та команда «СумДУ».

«СумДУ-Грація» в цьому турі виграла вісім зустрічей: «КДЮСШ-1 - ЛОШВСМ» (Сєвєродонецьк) 3: 0, «Аделаїда-2» (Херсон) 3: 0, «Львівська політехніка» (Львів) 3: 1, « Дніпрянка »(Дніпро) 3: 0,« Роксолана »(Рогатин) 3: 0,« ДЮСШ-26 »(Київ) 3: 0,« Хван-Ман-Гім »(Узбекистан) 3: 0 і« ДЮСШ-1 - Naftogaz »(Львів) 3: 0. Програла одну - команді «Evolution» (Одеса) 2: 3. Саме одеситки очолили турнірну таблицю з 18 очками (9-0), у наших 17 (8-1).

«Тенісна академія» виграла 9 матчів: «Запорізька Скала» (Запоріжжя) 3: 0, «Покоління» (Київ) 3: 0, «MOBILDIM» (Луцьк-Ковель) 3: 0, «Пас-авто» (Чернігів) 3 : 2, «ПНТУ» (Полтава) 3: 0, «СумДУ» 3: 0, «ОМіС» (Харків) 3: 0, «Львівська політехніка» (Львів) 3: 0, «Житлобуд-2» (Харків) 3 : 0. Програла двічі: «ТТ ТЕАМ» (Полтава) 1: 3 і київської «Фортуні» 0: 3.

«СумДУ» виграв тричі: «ПНТУ» 3: 0, «Запорізька Скала» 3: 1 і «MOBILDIM» 3: 0. Програли вісім разів: «Пас-авто» 2: 3, «ТТ ТЕАМ» 0: 3, «Фортуні» 0: 3, «ОМіС» 2: 3, «Львівській політехніці» 0: 3, «Тенісної академії» 0: 3 , «Житлобуду-2» 0: 3 і «Поколінню» 1: 3.

Лідирує в чоловічій Суперлізі «Фортуна» - 22 очка, далі - «ТТ ТЕАМ» - 21, «Тенісна академія» - 20, ..., «СумДУ» на 9-му місці з 14 очками.

Наступний тур пройде 28 листопада - 1 грудня в Запоріжжі.