На Сумщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку реалізують 35 проектів

Директор обласного Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак доповів тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині Купрейчик

Директор обласного Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак доповів тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КупрейчикДиректор обласного Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак доповів тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині Купрейчик та учасникам апаратної наради про використання коштів ДФРР у 2019 році на території Сумської області

За його словами, у 2019 році Сумській області доведено індикативний показник коштів державного фонду регіонального розвитку на суму 246319,831 тис. гривень (у тому числі 16057,356 тис. гривень – кошти громадського бюджету), з них 214205,121 тис. гривень – загальний фонд; 32114,71 тис. гривень – спеціальний фонд.

З 37 об’єктів, що фінансуються за рахунок коштів ДФРР, 14 – на суму 84 млн гривень (перехідні об’єкти минулого року) і 23 об’єкти – на суму 146,2 млн гривень (об’єкти, що були відібрані цього року).

Проте у зв’язку з ризиком невикористання коштів ДФРР по 2 проектах Мінрегіону надано пропозиції щодо їх виключення. Це стосується будівлі комунального закладу Сумської обласної ради «Обласний наркологічний диспансер» на пл. Троїцька, 16, у м. Сумах – капітальний ремонт» з обсягом фінансування за рахунок ДФРР – 7332,54 тис. гривень та Миколаївської спеціалізованої школи I–III ступеня по вул. Шкільна, 6, у смт Миколаївка Білопільського району – капітальний ремонт» з обсягом фінансування за рахунок ДФРР – 11521,37 тис. гривень.

Наразі до області вже надійшло майже 149 млн грн, що направлені на рахунки відповідних замовників для реалізації 35 проектів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: