Завантаження ...

На нову дорогу, що веде до «Еспланади», немає документів (+відео)

Як повідомив сайт Суспільного, на дорогу до мікрорайону «Еспланада», яку будують у Сумах, – немає дозвільних документів. В єдиному реєстрі Державної архітектурно-будівельної інспекції України ми не знайшли повідомленьЯк повідомив сайт Суспільного, на дорогу до мікрорайону «Еспланада», яку будують у Сумах, – немає дозвільних документів. В єдиному реєстрі Державної архітектурно-будівельної інспекції України ми не знайшли повідомлень про початок будівельних робіт на цей об’єкт. Керівник міського управління архбудконтролю Анатолій Довбня говорить: 23 вересня видали припис ТОВ «Сервіс-Маркет», що входить до складу ПАТ «Сумбуд» - усунути недоліки. Вигляд «Еспланада» на сайті компанії «Сумбуд», яка зводить і будинки, і дороги. За кресленнями, дорога до мікрорайону від проспекту Лушпи повинна йти через підземний паркінг по центру. В реальності дорога до мікрорайону іде збоку. Сьогодні вранці тут працює техніка. Група людей на будівництві, побачивши нашу камеру, завершують спілкування і йде від дороги.

Пізніше заступник Анатолія Довбні – Валерій Скоромний - сказав: за роботи на цій ділянці без дозвільних документів забудовника можуть оштрафувати на 80 тисяч гривень. Адмінсправу розглядатимуть на цьому тижні. У головному офісі забудовника про дорогу поговорити з нами не знайшли часу.

Перший план «Еспланади» розробив московський інститут «Гіпрогор» у 1976 році. Потім до проекту вносилися зміни. Почали будувати у 2013-му році. ПАТ «Сумбуд», за умови стабільного інвестування, обіцяв збудувати мікрорайон за 10 років. Тут має проживати близько семи з половиною тисяч людей. Мешканці сусідніх до «Еспланади» будинків у серпні 2016-го почали протестувати через те, що машини до нових багатоповерхівок їздять через їхні двори. У липні цього року почали будувати нову дорогу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: