Держаудитслужба Сумщини за січень – вересень 2019 року забезпечила відшкодування втрат на суму понад 12,5 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудит- служби в Сумській області за січень – вересень 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 12,5 млн грн.

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудит- служби в Сумській області за січень – вересень 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 12,5 млн грн.Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області за січень – вересень 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 12,5 млн грн.

За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів впроваджено 48 пропозицій.

Матеріали 17 ревізій передані до правоохоронних органів для належного реагування, розпочато 3 досудових розслідування, а також вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 14 заходів впливу: у 7 випадках зупинено операції з бюджетними коштам, у 1 випадку призупинено бюджетних асигнувань та у 6 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.

За недотримання законодавства 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 - до дисциплінарної та 10 – до матеріальної.

ДАСУ Cуми

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: