На Сумщині п’яна сварка довела до криміналу

Поліція Тростянецького району відкрила кримінальне провадження стосовно 30-річного місцевого жителя, котрий у запалі сварки мало не скалічив свого гостя.

Поліція Тростянецького району відкрила кримінальне провадження стосовно 30-річного місцевого жителя, котрий у запалі сварки мало не скалічив свого гостя.Поліція Тростянецького району відкрила кримінальне провадження стосовно 30-річного місцевого жителя, котрий у запалі сварки мало не скалічив свого гостя. Наразі потерпілий в лікарні, сам же господар спілкується зі слідчими.

До поліції Тростянця звернулися медики місцевої лікарні з повідомленням про те, що до приймального відділення доставлений 56-річний чоловік з рваною раною на нозі. За словами пацієнта, ушкодження отримав від свого приятеля, жителя одного з сіл району.

«На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка відновила перебіг подій та розшукала підозрюваного, - коментує ситуацію Дмитро Станішевський, т.в.о. начальника Тростянецького відділення поліції. – З‘ясувалось, що того дня цей чоловік запросив до себе на гостину потерпілого, і вони певний час спілкувалися за чаркою. Потім посварилися. І господар, ухопивши залізну палицю з гак, зачепив нею приятеля за ногу й витягнув його за ворота, на вулицю. Там, побачивши закривавленого гостя, злякався та кинувся геть. На галас прибігли сусіди, котрі, власне, й викликали потерпілому медичну допомогу».

Попередньо лікарі діагностували у потерпілого рвану рану стегна, і зараз він перебуває в лікарні. Його здоров’ю нічого не загрожує.

Що стосується самого втікача, то його працівники поліції розшукали вже вранці – віг всю ніч переховувався у лісосмузі, неподалік села.

За цим фактом розпочато досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України. Тож така «гостинність» буде коштувати чоловіку щонайменше до одного року виправних робіт.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: