Завантаження ...

Сумські депутати перерозподілили кошти, що передбачались на закупівлю автобусів (+відео)

Як повідомив сайт Суспільного, депутатська комісія з соціально-економічного розвитку міста Суми вирішила забрати 5 мільйонів гривень, які передбачались на придбання автобусів для КП «Електроавтотранс».Як повідомив сайт Суспільного, депутатська комісія з соціально-економічного розвитку міста Суми вирішила забрати 5 мільйонів гривень, які передбачались на придбання автобусів для КП «Електроавтотранс». Цими грошима погасять борги комунального «Міськводоканалу» за електроенергію. Засідання депутатської комісії з сайту Сумської міськради, яке відбулося цього понеділка, 7 жовтня, на якому вирішили перерозпоідлити 5 мільйонів, які передбачались на закупівлю комунальних автобусів – на погашення боргів комунального «Міськводоканалу».

Чому не купуватимуть автобуси, пояснив сумський міський голова Олександр Лисенко:
«Антимонопольний комітет направив відповідне заперечення по пасажирському транспорту, крім тролейбусів, на автобуси і вважають їх монополістами - наше КП «Електроавтотранс». Вони («Електроавтотранс») зараз підготували усі документи, вони подали і ми вже чекаємо висновку. Вже є погодження на цей позитивний висновок. Тільки ми його отримаємо, ми одразу оголошуємо тендер, але я думаю, що він вийде на наступний рік».

Як пояснив голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Євген Касьян, заперечення центрального офісу його відомства - не допустити порушення прав інших перевізників, які займаються автобусними перевезеннями.

Друга умова – придбані автобуси «Електроавтотранс» зможе використовувати тільки на існуючих вже маршрутах: 57а, 58а і 62. Наступна умова, після закінчення дії договорів по цим трьом маршрутам, куплені автобуси треба буде повернути виконкому.

За інформацією прес-секретарки «Електроавтотрансу» Ірини Крячко останній раз підприємство придбало чотири автобуси у березні минулого року за 8 млн 420 тис грн. За міською програмою розвитку пасажирського транспорту на 2019-2021 рік щороку мерія має перераховувати на розвиток «Електроавтотрансу» 186 млн 986 тис грн. Скільки з них мають виділяти на закупівлю нової техніки Ірина Крячко пообіцяла надати коментар завтра. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: