Завантаження ...

Сумські прикордонники виявили вантажівку з підробленими документами

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону виявили підроблене свідоцтво про реєстрацію автомобіля. До пункту пропуску «Бачівськ» на виїзд до Росії прибув вантажний автомобіль марки «DAF»Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону виявили підроблене свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

До пункту пропуску «Бачівськ» на виїзд до Росії прибув вантажний автомобіль марки «DAF» під керуванням нашого співвітчизника. Під час проходження прикордонного контролю водій надав для перевірки свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, яке викликало сумніви у прикордонного наряду щодо його дійсності.

У подальшому за результатами перевірки документа було підтверджено, що наданий чоловіком документ має ознаки повної підробки.

Наразі транспортний засіб 2005 року випуску вилучений працівниками поліції для проведення подальшої перевірки. Про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, повідомлено працівників Національної поліції.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: