Завантаження ...

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах на 10 жовтня 2019

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Героїв Крут, 4 (заміна стояків холодної та гарячої води), вул. Шишкарівська, 15 (зняті лічильники на повірку), вул. Інтернаціоналістів, 22 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), пр-т Шевченка, 3А, пров. Інститутський, 4 (заміна корінних кранів в квартирах), пр-т Шевченка, 6 (установка лічильників холодної води в квартирі), вул. Горького, 25 (заміна каналізаційного стояка в приміщенні банку), вул. Іллінська, 12/1 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Інтернаціоналістів, 41, вул. Котляревського, 1/1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: