9 жовтня, о 20:07 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Полтавська м. Ромни. На місце події виїжджав черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
9 жовтня, о 20:07 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Полтавська м. Ромни. На місце події виїжджав черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
9 жовтня, о 20:07 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Полтавська м. Ромни. На місце події виїжджав черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
Вже через 8 хв після виклику, рятувальники прибули на місце події. Провівши розвідку вдалось встановити, що всередині будівлі горять відходи деревини на площі до 6 кв. м. Існувала загроза поширення вогню. Використавши на гасіння до 1 т води, о 20:21 пожежу було локалізовано, о 20:32 – ліквідовано на початковій стадії та врятовано від знищення споруду.
Причина пожежі встановлюється.
У ДСНС України у Сумській області