Завантаження ...

У справі про будівництво 13 амбулаторій провели дев’ять обшуків (+відео)

Як повідомив сайт Суспільного, дев’ять обшуків у чотирьох містах України провели правоохоронці вчора щодо факту привласнення бюджетних коштів, призначених на будівництво 13-ти амбулаторій на Сумщині.Як повідомив сайт Суспільного, дев’ять обшуків у чотирьох містах України провели правоохоронці вчора щодо факту привласнення бюджетних коштів, призначених на будівництво 13-ти амбулаторій на Сумщині.

Про це повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Володимир Кригін.

За його словами, службові особи – розпорядники бюджетних коштів – із підприємцями узгодили та скоординували свої дії щодо розкрадання бюджетних коштів на етапі тендеру. В окремих випадках будівництво вели без необхідної документації. Також встановлені факти завищення вартості робіт.

Обшуки провели в управлінні капітального будівництва Сумської обласної держадміністрації, яке виступає замовником будівництва 13-ти амбулаторій. Прізвища ж посадових осіб та назви підприємств, де проводили обшуки Володимир Кригін не назвав. За інформацією ж, вказаною у системі «ProZorro» дві амбулаторії, які були відкриті 7 серпня цього року, у селах Бездрик та Степанівка Сумського району, будувало приватне підприємство «Суми –Южана». Ми зателефонували за номерами вказаними на сайті – з нами відмовилися розмовляти і кинули слухавку. Начальник управління капітального будівництва, Анатолій Ворожко від коментарів сьогодні також відмовився. Додам, загалом на будівництво амбулаторій передбачили витратити з державного та місцевих бюджетів близько 145 мільйонів гривень. На сьогодні профінансовано понад 31 мільйон.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: