Завантаження ...

Сумщина отримала автомобіль швидкої допомоги з Нідерландів

В область прибув гуманітарний конвой, який привезли представники нідерландського фонду «Strichting Meierijstad helpt Oost-Europa» та організації «WensAmbulance Brabant».В область прибув гуманітарний конвой, який привезли представники нідерландського фонду «Strichting Meierijstad helpt Oost-Europa» та організації «WensAmbulance Brabant». Основна їх мета – це допомога організаціям, закладам та установам області технікою, спорядженням, обладнанням та предметами побуту

Цього разу спеціальний транспортний засіб – карету швидкої медичної допомоги, отримали рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Під час попереднього візиту до Центру волонтери звернули увагу на застарілу карету швидкої допомоги, тому, приклавши максимум зусиль, у Нідерландах було знайдено автомобіль із сучасним обладнанням, що повністю відповідає потребам та вимогам сьогодення.

Для того, щоб бути максимально ефективними, під час кожного візиту на Сумщину волонтери збирають інформацію про потреби медичних, освітніх та соціальних закладів. В Україні основним партнером нідерландського фонду є Громадська організація «Дар».

«Завдяки допомозі з Нідерландів, яка зростає з кожним роком, необхідні меблі, техніку, обладнання, миючі засобі та багато чого іншого отримують не лише заклади м.Ромни та району, але й всієї області», – зазначив директор ГО «Дар» Микола Оксюта.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: