У Сумах сп’янілий водій влаштував перегони з патрульними (+відео)

Патрулюючи вулицю Харківську, через відкрите водійське скло транспортного засобу Volkswagen Tiguan, екіпаж патрульних побачив водія, який не тримався за кермо та спав.

Патрулюючи вулицю Харківську, через відкрите водійське скло транспортного засобу Volkswagen Tiguan, екіпаж патрульних побачив водія, який не тримався за кермо та спав.Патрулюючи вулицю Харківську, через відкрите водійське скло транспортного засобу Volkswagen Tiguan, екіпаж патрульних побачив водія, який не тримався за кермо та спав.

«Вибігши зі службового авто, мені вдалося наздогнати даний транспортний засіб та розбудити водія, лише після чого він зупинився. 43-річний громадянин не орієнтувався в просторі та не знав місця свого перебування. Медичної допомоги він не потребував. Далі, він передав нам документи для перевірки та кинувся на автівці втікати», — розповідає поліцейський 1-ї роти УПП в Сумській області Артем Куров.

Патрульні, ввімкнувши проблискові маячки та звукову сирену, направилися за ним. Той, замість того, щоби зупинитися, лише набирав швидкості. На щастя, подальший його рух вдалося заблокувати на вулиці Пушкіна.

У присутності двох свідків водій категорично відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння. Водночас громадянин поводився неадекватно, голосно кричав на всю вулицю та виражався нецензурною лайкою.

Загалом вартові порядку склали на нього чотири адміністративні матеріали: ст. 130 (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особою, яка керувала транспортним засобом з ознаками сп’яніння) КУпАП, ст. 126 (керування без відповідних документів) КУпАП, ст. 122–2 (невиконання вимоги про зупинку) КУпАП та ст. 173 (дрібне хуліганство) КУпАП. Автомобіль евакуювали.

Патрульна поліція Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: