13 жовтня, в Сумах пройшла гра 15-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі. На стадіоні «Ювілейний» зустрічалися Липоводолинський «Альянс» і «ВПК-Агро» з Дніпропетровщини.
13 жовтня, в Сумах пройшла гра 15-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі.
На стадіоні «Ювілейний» зустрічалися Липоводолинський «Альянс» і «ВПК-Агро» з Дніпропетровщини. Рівна гра завершилася, на жаль, мінімальною поразкою наших. На 85-ій хвилині єдиний м'яч за гостей забив Олексій Красов.
У підсумку 0: 1 - перша поразка «Альянсу» після 12 підряд перемог (9 в чемпіонаті і 3 в кубку). Це другий поразку ліповодолінцев в чемпіонаті, перше було також від «ВПК-Агро» в гостях.
Після 15 турів в турнірній таблиці групи Б лідирує херсонський «Кристал» - 35 очок (у 14 іграх), у «ВПК-Агро» - 34 (14), у «Альянсу» залишилося 29 (13).