Завантаження ...

У Сумах 14 жовтня рятувальники двічі проводили демеркуризацію приміщень

14 жовтня о 14:26 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із квартир багатоповерхового житлового будинку14 жовтня о 14:26 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із квартир багатоповерхового житлового будинку по вул. Металургів обласного центру. На місце виклику направили відділення 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники зібрали ртуть та провели демеркуризацію помешкання.

Вже о 20:41 відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини було викликане на пр-кт Михайла Лушпи, де стався схожий випадок у квартирі багатоповерхового будинку.

Фахівці застерігають, у жодному разі не викидайте прилади із ртуттю у сміттєві баки - це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. Не дозволяйте дітям гратися з медичними термометрами. Якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу та повідомити фахівців Служби порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: