На Сумщині за принципової позиції прокуратури до комунальної власності повернуто дошкільний навчальний заклад

Роменською місцевою прокуратурою під час вивчення законності при розпорядженні майном та землями закладів освіти на території Лебединського району встановлено порушення інтересів держави.

Роменською місцевою прокуратурою під час вивчення законності при розпорядженні майном та землями закладів освіти на території Лебединського району встановлено порушення інтересів держави.Роменською місцевою прокуратурою під час вивчення законності при розпорядженні майном та землями закладів освіти на території Лебединського району встановлено порушення інтересів держави.

Так, будівля дошкільного навчального закладу, яка перебувала на балансі колгоспу з 1977 року, після реорганізації перейшла на баланс сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю. А в 2007 році зазначене підприємство уклало договір оренди майна з Голубівською сільською радою, відповідно до якого приміщення дошкільного навчального закладу передане їй в платне користування для подальшого утримання за рахунок коштів місцевого бюджету.

«Однак відповідно до чинного законодавства, дошкільний навчальний заклад після реорганізації підприємств підлягає безоплатній передачі до комунальної власності. Відтак Роменська місцева прокуратура звернулась до суду з відповідною позовною заявою. Після того, як було відкрите судове провадження по справі, сільськогосподарське товариства з обмеженою відповідальністю добровільно передало в комунальну власність Голубівській сільській раді Лебединського району двоповерхову будівлю дитячого садка загальною площею 346,5 кв м та підсобне приміщення сараю площею 59,2 кв м», – розповів прокурор Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Олександр Оснач.

Прес-служба прокуратури області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: