В с. Зноб – Новгородське на Сумщині рятувальники ліквідували пожежу в житловому секторі

14 жовтня о 10:55 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди по вул. Озерна в с. Зноб – Новгородське Серединобудському районі. Про пожежу повідомив власник

14 жовтня о 10:55 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди по вул. Озерна в с. Зноб – Новгородське Серединобудському районі. Про пожежу повідомив власник14 жовтня о 10:55 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди по вул. Озерна в с. Зноб – Новгородське Серединобудському районі. Про пожежу повідомив власник, який побачив вогонь з – під покрівлі будівлі. На місце події було направлено черговий караул 42 – го Державного пожежно – рятувального посту.

По прибуттю було встановлено, що вогонь повністю охопив покрівлю сараю та гаражу під одним дахом. Утворилась загроза подальшого перекидання вогню на впритул розташований житловий будинок. Для безперебійної подачі вогню на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка знаходилась на відстані 1 км від осередку горіння.

О 11:40 загоряння локалізували, а о 17:05 – витративши на гасіння близько 22 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одиниця спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: