Жителі Сумщини продовжують натрапляти на застарілі боєприпаси

15 жовтня в селі Червлене Лебединського району в лісовому масиві під час прогулянки місцевий мешканець виявив предмет, зовні схожий на вибухівку, на небезпечну знахідку натрапив і житель села Симонівка Сумського району

15 жовтня в селі Червлене Лебединського району в лісовому масиві під час прогулянки місцевий мешканець виявив предмет, зовні схожий на вибухівку, на небезпечну знахідку натрапив і житель села Симонівка Сумського району15 жовтня в селі Червлене Лебединського району в лісовому масиві під час прогулянки місцевий мешканець виявив предмет, зовні схожий на вибухівку, на небезпечну знахідку натрапив і житель села Симонівка Сумського району в полі під час сільськогосподарських робіт. Піротехнічне відділення Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, яке прибуло до місця події, встановило, що це артилерійські снаряди калібру 45мм та 88мм часів Другої світової війни.

Піротехніки ДСНС України вилучили небезпечні знахідки, ретельно обстежили прилеглі території, транспортували вибухонебезпечні предмети спеціальним автомобілем до майданчика підриву, де успішно їх знешкодили.

Шановні громадяни! Для запобігання нещасних випадків необхідно чітко пам’ятати, що ні в якому разі не можна вилучати вибухонебезпечні предмети самотужки, а необхідно терміново інформувати про знахідку місцеві органи влади чи службу порятунку «101».

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: