Сумські прикордонники в автомобілі українця виявили старовинний багатотомний енциклопедичний словник

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону спільно з працівниками фіскальної служби попередили спробу вивезенню з України багатотомного енциклопедичного словника

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону спільно з працівниками фіскальної служби попередили спробу вивезенню з України багатотомного енциклопедичного словникаУчора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону спільно з працівниками фіскальної служби попередили спробу вивезенню з України багатотомного енциклопедичного словника видання кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Оглядаючи автомобіль марки «Volkswagen Amarok», на якому виїжджав до Росії наш співвітчизник, прикордонний наряд в багажному відділенні транспортного засобу серед інших речей, які належали чоловікові, виявив 81 книгу «ЭНЦИКЛОПЕДИЧЕСКІЙ СЛОВАРЬ» 1891-1904 р.в.

Наразі виявлений багатотомник, який можливо становить культурну чи історичну цінність, вилучений. На правопорушника складені адміністративні матеріали.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: