В Сумах поліція затримала іноземця з наркотиками

Працівники відділу протидії боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та нелегальній міграції ГУНП в області затримали громадянина однієї з арабських країн на спробі збуту 50 грамів «важкого» наркотика.

Працівники відділу протидії боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та нелегальній міграції ГУНП в області затримали громадянина однієї з арабських країн на спробі збуту 50 грамів «важкого» наркотика.Працівники відділу протидії боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та нелегальній міграції ГУНП в області у тісній співпраці зі співробітниками СБУ України затримали громадянина однієї з арабських країн на спробі збуту 50 грамів «важкого» наркотика. Тепер іноземцю загрожує кримінальне покарання згідно чинного законодавства України.

В ході спільних оперативно-розшукових заходів працівники поліції та СБУ встановили 21-річного єгиптянина, що був причетний до зберігання наркотиків. Його затримали в момент спроби реалізації сировини рослинного походження іншому студенту-іноземцю. Правоохоронці задокументували цей факт – в пакеті виявилась особливо небезпечна наркотична речовина рослинного походження - “канабіс”, загальною вагою близько 50 грамів.

За місцем мешкання іноземця поліцейські та співробітники СБУ провели обшук, і вилучили ще близько 150 грамів подібної сировини.

До слова: обидва фігуранти справи мають посвідки на тимчасове проживання на території України і навчаються в одному з сумських вишів.

Вилучене направлено на експертне дослідження, а стосовно самого юнака в поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 309 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів) та ст. 307 КК України (незаконний збут наркотичних засобів). Тепер іноземцю доведеться постати перед судом, йому може загрожувати тюремне ув’язнення.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: