Завантаження ...

Сморід у Сумах спричинили добрива органічного походження

За дорученням міського голови спеціалісти відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії та також відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з’ясовували причину появи в Сумах смородуЗа дорученням міського голови Олександра Лисенка спеціалісти відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії та також відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з’ясовували причину появи в Сумах смороду.

За словами очільника міста, він зв’язався з керівниками промислових підприємств, і ті запевнили, що жодних викидів в атмосферу не було. Виїзд міських посадовців до с. Косівщина підтвердив припущення, що причиною смороду міг стати вивезений з птахофабрики на поля курячий послід.

«На місці розташування ям для складування посліду, залишились свіжі колії від транспорту. Місцеві жителі розповіли, що, починаючи з п’ятниці, впродовж кількох днів добрива вивозились на поля Сумського району. Люди також повідомили, що такі роботи проводились щороку в цей період, і неприємний запах відчувався. Цього року вітер подув у напрямку міста, і сморід накрив Суми. Готуємо звернення до керівництва обласної та районної адміністрацій, Державної екологічної інспекції в Сумській області з тим, аби там розібрались у ситуації і з’ясували, чи з дозволу це робиться, які допустимі граничні норми вивезення, як правильно треба це робити», – сказав міський голова.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: