На Сумщині свідомі громадяни здають до поліції зброю та боєприпаси

Наразі в регіоні правоохоронці проводять місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї. Тільки впродовж минулої доби до поліції жителі Сумщини здали ручну гранату, пристрій для відстріл патронів та мисливську рушницю.

Наразі в регіоні правоохоронці проводять місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї. Тільки впродовж минулої доби до поліції жителі Сумщини здали ручну гранату, пристрій для відстріл патронів та мисливську рушницю.Наразі в регіоні правоохоронці проводять місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї. Тільки впродовж минулої доби до поліції жителі Сумщини здали ручну гранату, пристрій для відстріл патронів та мисливську рушницю.

Так гранату « Ф-1» без запалу приніс до Краснопільського віддання поліції 46-річний чоловік. Стверджує, що знайшов на смітнику і одразу вирішив здати правоохоронцям.

Аналогічну «знахідку» - пристрій для відстрілу патронів споряджених гумовими кулями «Гарант Ц-27», калібру 9 мм віддав поліцейським і 38-річний житель Кролевця.

А от 46-річний грибник з Охтирського району приніс до поліції мисливську рушницю «Іж-27», калібру 16 мм. Чоловік стверджує : зброю знайшов у лісі.

Правоохоронці вкотре закликають власників незареєстрованої зброї здати її в добровільному порядку, аби не наражати ані себе, ані оточуючих на небезпеку. Не варто забувати , що незаконне зберігання зброї тягне за собою кримінальну відповідальність.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: