Стіни під’їзду, де проживає одна з дівчат, що кинули котів у колодязь розмалювали червоним (+відео)

Як повідомив сайт Суспільного, вчора ввечері, у під’їзді будинку, де проживає одна з дівчат, що кинули котів у колодязь, — червоним розфарбували стіни.

Як повідомив сайт Суспільного, вчора ввечері, у під’їзді будинку, де проживає одна з дівчат, що кинули котів у колодязь, — червоним розфарбували стіни.Як повідомив сайт Суспільного, вчора ввечері, у під’їзді будинку, де проживає одна з дівчат, що кинули котів у колодязь, — червоним розфарбували стіни.

Як повідомив речник патрульної поліції Сумщини Олег Сологуб, до них надійшло звернення від мешканки будинку, що неповнолітні порушують спокій і розмалювали під’їзд. Коли патрульні прибули на місце жінка від написання заяви відмовилась.

Нагадаємо, вчора вдень мітинг збирався біля Сумського училища будівництва та дизайну, де на першому курсі навчаються дівчата. Мітингуючи вимагали аби провели службове розслідування, виключили дівчат із закладу та організували курс навчальних лекцій у всіх навчальних закладах міста. Усе через відео, яке у середу з’явилось у соціальних мережах. На ньому двоє 15-тирічних дівчат кидають двох котів у колодязь. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: