21 Жовтня 2019
1348
Вчора, 20 жовтня, завершився 12-й тур чемпіонату України з футболу серед аматорів. В Охтирці в дербі Сумщини зустрічалися ФК «Тростянець-2» і миколаївська «Вікторія».
Вчора, 20 жовтня, завершився 12-й тур чемпіонату України з футболу серед аматорів.
В Охтирці в дербі Сумщини зустрічалися ФК «Тростянець-2» і миколаївська «Вікторія». Завдяки двом голам перемогу здобула «Вікторія» (відзначилися Без'язичний (23 хвилина) і Чередниченко (80).
Після 12 турів продовжує лідирувати тріо: «Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.), «ЛНЗ-Лебедин» (Черкаська обл.) І «Вікторія» - по 29 очок. «Тростянець-2» з 16 очками на 7-му місці (з 12 команд).