Сумський державний університет - серед кращих вишів світу в галузі інженерії та технологій

Компанія Times Higher Education, яка публікує не тільки рейтинги вишів світу в цілому, але й рейтинги за окремими галузями знань, опубліковала свою оновлену редакцію рейтингу

Компанія Times Higher Education, яка публікує не тільки рейтинги вишів світу в цілому, але й рейтинги за окремими галузями знань, опубліковала свою оновлену редакцію рейтингуКомпанія Times Higher Education, яка публікує не тільки рейтинги вишів світу в цілому, але й рейтинги за окремими галузями знань, опубліковала свою оновлену редакцію рейтингу кращих дослідницьких університетів світу в галузі інженерії та технологій. Цього року до списку кращих потрапив і Сумський державний університет на позиції 801+.

Рейтинг оцінює якість наукової та навчальної діяльності через публікаційну активність та цитованість наукових робіт в галузі, опитування галузевих експертів, комерціалізації відповідних наукових розробок тощо. Основними галузями знань, що досліджувалися, стали електроніка та електротехніка, механіка, хімічна, цивільна та загальна інженерія.

Нагадуємо, у вересні цього року СумДУ увійшов до флагманського рейтингу дослідницьких вишів світу THE World University Rankings.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: