Патрульні Сумщини зупинили п’яного мопедиста (+відео)

Патрулюючи автодорогу Н-12 «Суми-Полтава», у місті Тростянець, екіпаж патрульних виявив транспортний засіб Yamaha, водій якого порушував ПДР.

Патрулюючи автодорогу Н-12 «Суми-Полтава», у місті Тростянець, екіпаж патрульних виявив транспортний засіб Yamaha, водій якого порушував ПДР.Патрулюючи автодорогу Н-12 «Суми-Полтава», у місті Тростянець, екіпаж патрульних виявив транспортний засіб Yamaha, водій якого порушував ПДР.

Увімкнувши проблискові маячки синього й червоного кольору, а також подавши звуковий сигнал, патрульні вирішили зупинити мопедиста, однак керманич не відреагував та почав втікати.

Далі, він залишив свій мопед та побіг у напрямку лісосмуги, де врешті й був затриманий охоронцями порядку.

Під час спілкування в громадянина були виявленні ознаки алкогольного сп’яніння. Та й сам він не заперечував факту вживання алкоголю. До того ж, чоловік не мав необхідних для керування даним транспортом документів.

У присутності двох свідків водій категорично відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння.

На нього склали протоколи за ст.130 (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особою, яка керувала транспортним засобом з ознаками сп’яніння) КУпАП, за ст.122–2 (невиконання водіями вимог про зупинку)КУпАП та винесли постанову за ст.126 (керування без відповідних документів) КУпАП.

Патрульна поліція Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: