Завантаження ...

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах 22 жовтня 2019

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Лесі Українки, 4 (заміна труб холодної води в квартирі), вул. Івана Сірка, 15 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. С. Табали, 52А, вул. Івана Сірка, 29 (заміна труб гарячої води та рушникопідсушувача в квартирах), вул. К. Зеленко, 7 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Металургів, 2 (заміна корінних кранів холодної води в квартирі), вул. Засумська, 14 ( заміна корінних кранів холодної води в квартирі), пр-т Шевченка, 3А, пров. Лікаря Зіновія Красовицького, 9 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: